Latest News

ÇOCUK SAĞLIĞININ VE GÜVENLİĞİNİN ÖNEMİ

Hayatın her noktasında olduğu gibi çocuklar için mobilya ya da oyuncak seçerken de en çok dikkat edilmesi gereken hususların başında sağlık ve güvenlik konusu geliyor. Sadece bir mobilyanın, oyuncağın ya da çocukların ilgisi çeken herhangi bir figürün; eğlenceli ya da çocukların dikkatini çeken nitelikte olması yetmiyor. Bu özelliklerin yanı sıra, hatta bu özelliklerden de önce çocuklar için seçilecek herhangi bir enstrümanın güvenli ve sağlıklı olması gerekiyor. 

Tam bu nokta da, çocuk sağlığının ve güvenliğinin önemi konusunda Lomiss firması öne çıkıyor. Çocuklara yönelik, özel tasarım koltuk ve puf figürleriyle özel ürünler üretiyor. Çocukların dünyasına renk katacak kendine has, özel dizayn edilmiş ürünleriyle dikkat çekiyor. Sadece ürünlerini çocukların ilgisini çekecek düzeyde tasarlamayan Lomiss, ürünlerinde çocuk sağlığının ve güvenliğinin öneminin bilinciyle hareket ediyor. 

Lomiis, çocukların güvenliğini sağlamak adına; ürünlerini esnek bir doku sağlayacak nitelikte tasarlıyor ve üretiyor. Lomiss ürünlerinin sahip olduğu esnek yapı kırılmaz özelliği kazanmasını da sağlıyor. Kırılmayan ürünler haliyle çocukların zarar görmesinin önüne geçiyor. Lomiss ürünlerinin esnek yapısının yanı sıra bir diğer dikkat çeken özelliği de hafif olması. Özel tasarım hafif ürünler, olası bir düşme durumunda çocukların sağlığını herhangi bir şekilde tehdit etmeyecek şekilde dizayn edilmiş nitelikte. 

Lomiis ürünleri, güvenliğin yanı sıra sağlık hususunda da yüksek hassasiyet gösterilerek, büyük bir titizlikle üretiliyor. Bu incelikli el işçiliği ürünler, kendi alanındaki on dokuz kimya testinde de başarıyla geçerek, sağlık konusunda göstermiş olduğu özenin karşılığını almış durumda. Lomiss; UV ışınlarına dayanıklı, güneşte solmayan ve su geçirmez özelliği taşıyan ürünleri sayesinde, çocuk sağlığının ve güvenliğinin önemi sergileyen firmaların başında geliyor, ebeveynlerin ilgi noktasına yerleşiyor.