Latest News

Çocuk Grubu

Tamamen özel olarak dizayn edilen çocuk ürünü puf figürler (tren, araba, çeşitli hayvan figürleri), şezlonglar ve koltuklar sadece çocuklarınızın dünyasına renk katması ve eğlenceli anlarının bir parçası olması için değil,  hayal dünyalarını genişletmek için de tasarlandı. Oyuncak güvenlik testi olan 'EN 71-3 Safety of Toys’dan da başarıyla geçen ürünler; su geçirmez, kolay silinebilir ve esnek bir yapıda olup, yumuşak tuşeli dokusuyla çocuk güvenliğini gözetmeyi de ihmal etmiyor.

PUF FİGÜRLER
Esnek ve rahat bir yapıya sahip olan puf figürler, silindir ve kare şekillerinde, oldukça hafif olarak tasarlandı. Çocukların ilgisini çekecek renklerle ve şekillerle özel üretilen puf figürler, çocukların oyun alanlarına renk katmak ve güven sağlamak için dizayn edildi. 

KOLTUKLAR
Çocuklara özel boyutlarda üretilen koltuklar, yine çocukların ilgisini çekebilecek renklerle tasarlandı. Su geçirmez ve kolay silinebilir özellikleriyle, uzun süreli bir kullanım deneyimi sunarken, esnek yapısı ve yumuşak dokusuyla çocukların hiçbir şekilde zarar görmeyeceği şekilde üretildi. 

ŞEZLONGLAR
Özgün olarak çocukların kullanabileceği ebatlarda tasarlanan şezlonglar, güneşe karşı dayanıklı ve su geçirmez olarak üretildi. Yumuşak tuşeli yapısıyla oldukça rahat olan şezlonglar, hafif olmasıyla da kolay taşınabilir ve pratik kullanım açısından da son derece elverişli.